Zaborze - Trampkarze Zaborzanki Zaborze wygrali turniej w Malcu

Zawody zorganizowało Powiatowe Zrzeszenie LZS. W turnieju wystąpili zawodnicy z 12 klubów. Do turnieju zgłosiła się Brzezina Osiek, Korona Harmęże, LKS Gorzów, LKS Palczowice, LKS Piotrowice, Niwa Nowa Wieś, Przeciszovia Przeciszów, Solavia Grojec, Strumień Polanka Wielka, Sygnał Włosienica, Zaborzanka Zaborze i Zgoda Malec ...

Do turnieju zgłosiła się Brzezina Osiek, Korona Harmęże, LKS Gorzów, LKS Palczowice, LKS Piotrowice, Niwa Nowa Wieś, Przeciszovia Przeciszów, Solavia Grojec, Strumień Polanka Wielka, Sygnał Włosienica, Zaborzanka Zaborze i Zgoda Malec.

Zespoły były podzielone na cztery grupy. Do półfinałów awansowali zwycięzcy grup oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca. W pierwszym z półfinałów Brzezina Osiek rozgromiła Niwę Nowa Wieś 5:0 a Zaborzanka wygrała 3:1 z Strumieniem Polanka Wielka. W finale podopieczni Rafała Przybyły i Edmunda Mieszczaka nie strzelili żadnych bramek. O tym do kogo trafi puchar za pierwsze miejsce zdecydowały rzutu karne. Lepiej wykonywali je chłopcy reprezentujący Zaborzankę Zaborze i to oni wygrali turniej.

Zaborzanka Zaborze: Tomasz Pigan, Dawid Gaweł, Grzegorz Stańczyk, Szymon Kaleta, Szymon Wołek, Paweł Śreniawski, Krzysztof Jabłoński, Sebastian Iwaniak, Arkadiusz Żak, Patryk Kubica, Paweł Banach, Jakub Hutny, Łukasz Dobry, Kamil Szabla, Arkadiusz Dobry, Szymon Mrózek, Mateusz Olszowski, Rafał Zduniak.

Źródło: www.lkszaborze.futbolowo.pl