Budowa zaplecza socjalnego boiska wraz z infrastrukturą techniczną i parkingami - Grojec ul. Sportowa

Nazwa Inwestycji:

Czas realizacji:

2011 - 2012

Całkowity koszt:

560 351,67 PLN

Lokalizacja:

Grojec

Opis Inwestycji:

Rozpoczyna się budowa zaplecza socjalnego boiska wraz z infrastrukturą techniczną i parkingami w Grojcu przy ul. Sportowej. Wykonawcą zadania, na podstawie podpisanej przez Wójta Gminy Panią Małgorzate Grzywe, jest firma "T-BUD" DMI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. J. 32-600 Oświęcim ul. Leszczyńskiej 10.

W ramach prac przewidziane jest wykonanie  budynku zaplecza socjalnego boiska, który posiada 2 kondygnacje bez podpiwniczenia i poddasze użytkowe. Wejścia do budynku zlokalizowane są od wschodniej strony. Po wejściu do budynku znajdujemy się w pomieszczeniu wiatrołapu, połączonego z klatką schodową łączącą wszystkie dostępne kondygnacje. Na parterze zlokalizowano pomieszczenie socjalne tj. szatnie oraz natryski, toaletę dla inwalidy, i magazyn sprzętu sportowego. Pozostała kondygnacja posiada funkcję pomieszczenia strychowego. Przewidziane jest wykonanie komunikacji wewnętrznej oraz dojście do budynku oraz parkingu dla samochodów. Na pozostałej niezabudowanej części działki projektuje się tereny zielone – tereny biologicznie czynne.

Wartość oferty na realizację tego zadania opiewa na kwotę 560 351,67 PLN, a umowny termin jej realizacji został określony na 31.08.2012r.

Jest to kolejna inwestycja Gminy Oświęcim, która przyczyni się do rozwoju bazy sportowej dostępnej dla Naszych mieszkańców i jednocześnie wspaniałą bazą dla Ludowego Klubu Sportowego „Solavia”.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.