Andrzejki w Gminnym Gimnazjum nr 2 w Zaborzu

24 listopada br. w godzinach od 17:00 do 19:00 mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły rodzeństwo i kuzynostwo gimnazjalistów.

 

Spotkanie  rozpoczęło się od inscenizacji o żabkach, w wykonaniu młodzieży. Dla Milusińskich przygotowano słodki poczęstunek i zaproszono do  wspaniałej zabawy tanecznej (nie zabrakło „kaczuszek” i znanej piosenki „Jedzie pociąg z daleka..”). Dodatkowymi atrakcjami, które niezwykle spodobały się dzieciom były, m.in:  malowanie twarzy, tworzenie kolorowego obrazu na płótnie pomalowanymi dłońmi, a także zabawy z kolorową chustą. Wszystko odbywało się pod opieką nauczycieli i młodzieży ze szkolnego wolontariatu. Na zakończenie każdy z uczestników odebrał pamiątkowe zdjęcie (wykonane podczas spotkania)  oraz kolorowy balonik.

  

Z rozmów z dziećmi wynika, że bardzo miło spędziły czas i zapewne jeszcze nas odwiedzą, z czego się bardzo cieszymy i serdecznie zapraszamy.

  

Przypominamy, że 3 grudnia br. (sobota) w godzinach 9:30-11:30 w naszym gimnazjum odbędzie się, dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat,  Mikołajkowy Turniej Sportowy. Główną nagrodą rozgrywek będzie Tort Mikołaja.

 

GALERIA