Relacja z Dnia Otwartego szkoły w Zaborzu

Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz: "Utworzenie Szkoły Podstawowej w miejsce Gimnazjum Gminnego w Zaborzu było procesem naturalnym i jesteśmy pewni, że tak jak sukcesy odnosiło tu gimnazjum, tak sukcesy będzie odnosiła szkoła podstawowa. Serdecznie do niej zapraszamy."

 

 

 

 

Dodatkowo pragniemy przypomnieć o spotkaniu informacyjnym dla rodziców w SP Zaborze.

 

Szanowni Państwo!

 

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez reformę oświaty Gmina Oświęcim powołała do życia obwodową szkołę podstawową dla wsi Zaborze.  Pragniemy Państwa poinformować, iż w budynku Gimnazjum Gminnego Nr 2 w Zaborzu od września 2017r. będzie funkcjonowała szkoła podstawowa dla Państwa dzieci. Zapraszamy Wszystkich Rodziców uczniów klas I-VII do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

 

 „Dzieci rodzą się ze skrzydłami,
nauczyciele pomagają je rozwinąć”

 

Nasi nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby każdy uczeń doświadczył realizacji misji naszej szkoły, którą jest: „zapewnienie wszechstronnego rozwoju każdego ucznia”.  Pragniemy, aby było to miejsce przyjazne, tętniące życiem, dające poczucie bezpieczeństwa Państwa dzieciom. Chcemy wraz z Państwem stworzyć szkołę, w której dzieci dobrze się czują i rozwijają, gdyż to dzieci tworzą szkołę.

Pragnąc pomóc Państwu w podjęciu decyzji zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w budynku obecnego gimnazjum w Zaborzu.

 

Miło będzie nam Państwa gościć 23 marca 2017 roku
o godzinie 17.00.

    

Zapraszają

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

 

 

 

Dane kontaktowe:

Adres: ul. Jezioro2, 32-600 Oświęcim

Telefon: 33 844 02 19

Strona www: http://gim2zaborze.pl, zakładka Szkoła podstawowa