Zaborze – kanalizacja sanitarna: teren inwestycji przekazany wykonawcy

Zaborze – kanalizacja sanitarna: teren inwestycji przekazany wykonawcy Środa, 18 maja 2022 Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w niepodłączonym jeszcze do sieci odcinku ulicy Borowiec oraz w ulicy Brzezina będzie kosztować prawie 3,7 mln zł.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych w Zaborzu w rejonie ulicy Grojeckiej

Przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych w Zaborzu w rejonie ulicy Grojeckiej Czwartek, 12 maja 2022 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w obrębie Zaborze w rejonie ulicy Grojeckiej wpisanych w księdze wieczystej KR1E/00028862/6 w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego jako własność Gminy Oświęcim.

Modelowa Szkoła w Zaborzu

Modelowa Szkoła w Zaborzu Wtorek, 21 grudnia 2021 Specjalny grant na sprzęt zaprojektowany do nauki zdalnej i szkolenia dla nauczycieli otrzymały 22 podstawówki i licea w Małopolsce. Wśród placówek wybranych do tego programu jest – jako jedyna w powiecie oświęcimskim – Szkoła Podstawowa w Zaborzu.

Zebranie wiejskie, 15 września 2021

Zebranie wiejskie, 15 września 2021 Poniedziałek, 11 października 2021 Sprawozdanie z zebrania wiejskiego 15 września br.
Zawiera m.in. informacje o decyzjach ws. funduszu sołeckiego, o najważniejszych dyskutowanych sprawach i zgłoszonych przez uczestników wnioskach.

Zaborze: przedszkolny ogród coraz bogatszy

Zaborze: przedszkolny ogród coraz bogatszy Piątek, 2 lipca 2021 W czerwcu na błoniach Przedszkola Samorządowego w Zaborzu wykonano kolejne prace w powstającym ogrodzie sensorycznym. Polegały one głównie na utwardzeniu terenu kostką brukową.

Przetarg na sprzedaż działek w Zaborzu przy ulicy Grabowej

Przetarg na sprzedaż działek w Zaborzu przy ulicy Grabowej Wtorek, 8 czerwca 2021 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w obrębie Zaborze przy ulicy Grabowej

Zaborze: sala gimnastyczna po remoncie

Zaborze: sala gimnastyczna po remoncie Poniedziałek, 22 lutego 2021 Do szkół wrócili najmłodsi uczniowie, ale starsze klasy wciąż uczą się zdalnie. W tym czasie remontowanych jest wiele szkolnych budynków. 22 lutego odebrane zostały roboty związane z remontem sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Zaborzu.

Zaborze: chodnik na "esce"

Zaborze: chodnik na Sobota, 12 grudnia 2020 Odcinek Grojeckiej między ulicami Borowiec i Tatarska Grobel został przebudowany. Wzdłuż krótkiego, ale bardzo niebezpiecznego fragmentu ulicy – dwóch łuków, które mieszkańcy nazywają "eską" – powstał chodnik.

Aktywna Jesień Życia

Aktywna Jesień Życia Czwartek, 1 października 2020 Klub Seniora z Zaborza w 2020 roku realizował projekt "Aktywna Jesień Życia", który zakładał organizację wydarzeń kulturalno-integracyjnych dla seniorów z Zaborza oraz aglomeracji oświęcimskiej.

Zaborze: ulica Borowiec wyremontowana

Zaborze: ulica Borowiec wyremontowana Piątek, 3 lipca 2020 Przebudowany został ponad trzystumetrowy odcinek od skrzyżowania z Grojecką i drugi, prawie kilometrowy, od strony ulicy Brzezina. Roboty rozpoczęto jeszcze jesienią zeszłego roku. Protokół odbioru 3 lipca podpisali wójt Mirosław Smolarek i sołtys Zaborza Adam Nowotarski.

archiwum wiadomości