Zaborze - Piknik zdrowia i urody przy gimnazjum

W cieniu szkolnego budynku „przycupnęły” stoiska oferujące pomiar cukru i ciśnienia, porady dietetyczki czy... profesjonalne masaże. Nic dziwnego, wszak podczas tegorocznego pikniku rodzinnego przy Gimnazjum Gminnym nr 2 w Zaborzu wszystko kręciło się wokół zdrowia i urody ...

 


W cieniu szkolnego budynku „przycupnęły” stoiska oferujące pomiar cukru i ciśnienia, porady dietetyczki czy... profesjonalne masaże. Nic dziwnego, wszak podczas tegorocznego pikniku rodzinnego przy Gimnazjum Gminnym nr 2 w Zaborzu wszystko kręciło się wokół zdrowia i urody.

 

W piątkowe popołudnie 7 czerwca na terenie gimnazjum strumieniami lał się świeży sok z marchewki, a kto mógł „opychał się” pysznym chlebkiem upieczonym w domowym zaciszu. Na zgłodniałych czekały także kiełbaski i smaczne ciasto.

 

Kto chciał zgubić kalorie, mógł się rozruszać uczestnicząc w licznych zabawach sportowych, m.in. rywalizując na rowerowym torze przeszkód, ćwicząc fitness czy strzelając podczas gry w paintball.

 

Atrakcje czekały też na najmłodszych - malowanie twarzy i paznokci, zabawy bańkami mydlanymi  Nie mogło obyć się bez zabaw popularnych wśród rodziców i dziadków obecnych gimnazjalistów – jak choćby wyścigu kolarskiego... kapslami.

 

Licznie zgromadzona publiczność oklaskiwała występy na scenie tancerzy i gimnazjalistów świetnie grających pod okiem nauczyciela muzyki Michała Michonia rockowe standardy z lat 70 i 80.

Swój debiut podczas koncertu miała perkusja ufundowana dla szkoły przez panią wójt.

 

Były też popisy z pogranicza gimnastyki i sztuki walki – nieprzypadkowo, bowiem od nowego roku szkolnego w gimnazjum w Zaborzu prowadzone będą bezpłatne zajęcia brazylijskiej capoeiry.

 

Hitem tegorocznego słonecznego pikniku był, zwłaszcza dla najmłodszych, bezpłatny przejazd Ciuchcią Beskidzką. Słowem, było znakomicie!

 

Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne i uczniowie dziękują wszystkim, dzięki którym impreza mogła dojść do skutku. Szczególnie niezawodnym sponsorom.Tagi

GALERIA